wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » BLOG » Jak używać sorbent?
Kategorie
Kontakt
 • Cleaning System Company sp. z o.o.
 • Cleaning System Company sp. z o.o.
  ul. Owocowa 18, 62-080 Tarnowo Podgórne

  Magazyn:
  ul. Sątopska 10, 64-300 Bukowiec
  NIP: PL7811889407
 • E-mail:biuro@csc-poland.pl
 • Telefon+48 697 934 105
  +48 600 816 460
 • Godziny działania sklepuod poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
Systemy płatności
 • PayU
Polecamy
Sorbent chemiczny Microsorb First, LW mata (rolka), wymiary 0,80x60m, 1szt

Sorbent chemiczny Microsorb First, LW mata (rolka), wymiary 0,80x60m, 1szt

560,88 zł brutto456,00 zł netto
Sorbent w macie (mata jednowarstwowa, MeltBlown) szybko i skutecznie usuwa przypadkowe wycieki i rozlewy płynnych substancji chemicznych, a także najbardziej agresywne kwasy i zasady.  Mata wchłania do 20 razy więcej niż sama waży. Maty sorbentowe stosowane…
Sorbent uniwersalny Trackmat, HW mata (rolka) 1,20*30 m, 154 l (1szt.), 3*warstwa, nieprzepuszczająca,

Sorbent uniwersalny Trackmat, HW mata (rolka) 1,20*30 m, 154 l (1szt.), 3*warstwa, nieprzepuszczająca,

1 697,40 zł brutto1 380,00 zł netto
Chodnik sorpcyjny pochłaniający wodę, oleje, płyny przemysłowe, produkty ropopochodne i nieagresywne chemikalia. Wykonana jako sorbent trzywarstwowy (spodnia warstwa nieprzepuszczająca, antypoślizgowa, wierzchnia warstwa ekstra wzmocniona, warstwa wewnętrzna robocza). Doskonała do miejsc o wysokim natężeniu ruchu oraz przejść.
Wanienka wychwytowa Jonesco z kratownicą, pojemność 100 l, żółty/czarny 1200 x 800 x 175 mm

Wanienka wychwytowa Jonesco z kratownicą, pojemność 100 l, żółty/czarny 1200 x 800 x 175 mm

1 300,00 zł brutto1 056,91 zł netto
Jest stosowana do stałego wychwytywania wycieków lub jako miejsce dozowania płynów z pojemników.

Jak używać sorbent?

Skuteczne i sprawne usuwanie wycieków rozmaitych substancji wymaga stosowania odpowiednich środków. W tym celu wykorzystuje się sorbent. Jak należy go używać, aby cieszyć się jak najlepszym efektem działania? Do czego dokładnie służy i gdzie można go kupić? Te, a także inne informacje na temat materiałów absorbujących niebezpieczne substancje ciekłe prezentujemy w poniższym wpisie – zapraszamy do lektury.Zasada działania i zastosowanie sorbentu

Na rynku dostępne są produkty w różnych postaciach, co wpływa na to, jak należy ich używać. Sorbent występuje w wersji sypkiej mineralnej, a także w formie mat, rolek i rękawów. Zasada działania jest taka sama - pochłania rozlaną substancję ciekłą, niezależnie od rodzaju powierzchni, na jakiej się znajduje. Służy do pozbywania się plam z oleju, chemikaliów i innych problematycznych płynów, przy których nie sprawdzą się tradycyjne metody usuwania zanieczyszczeń. Wystarczy umieścić sorbent na wycieku, poczekać na wchłonięcie cieczy, a następnie odpowiednio go zutylizować. W razie potrzeby czynność należy powtarzać do momentu osiągnięcia zadowalającego efektu.

Materiały absorbujące w postaci mat, rękawów i rolek mogą służyć do usuwania obszernych wycieków, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. Warto je kupić do użytku w magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych, laboratoriach i nie tylko.

Najważniejsze informacje na temat sorbentów

Wiedząc już, jak należy używać sorbentu i do czego służy, warto dowiedzieć się, gdzie można kupić taki materiał. Najlepiej jest skorzystać z oferty sklepu proponującego zarówno warianty sypkie mineralne, jak i dostępne w postaci poduszek, mat czy rękawów. Dzięki temu będzie można dostosować swój wybór do specyfiki wycieku, by jak najskuteczniej usunąć jego efekt.

Osobom, które chcą kupić sorbent służący do pochłaniania rozlanych substancji, polecamy skorzystanie z oferty sklepu online CSC Poland. W asortymencie można znaleźć mineralne produkty w sypkiej postaci, a także w formie funkcjonalnych rolek, mat i zestawów oraz używać ich do usuwania różnego rodzaju wycieków problematycznych płynów.


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu