wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Blog
Kategorie
Kontakt
Systemy płatności
  • PayU
Promocja dnia
Polecamy
sorbent mineralny Polsorb Plus worek

Sorbent POLSORB PLUS wiaderko 10 L

44,90 zł brutto36,50 zł netto

Przeznaczony jest do neutralizacji skażeń ciekłych powstałych na stałym podłożu. Dzięki wysokiej porowatości sorbent doskonale chłonie oleje, paliwa, i inne substancje ropopochodne a także tłuszcze, chłodziwa i wodę.

Czyściwo włókninowe PL-TEX 310 - 85 mb 220 listków dziurka niebieskie

Czyściwo włókninowe PL-TEX 310 - 85 mb 220 listków dziurka niebieskie

65,19 zł brutto53,00 zł netto
Czyściwo przemysłowe włókninowe odznacza się trwałością i bardzo dobrą absorbcją płynów. Składa się w 70 % z chłonnej wiskozy i 30 % z poliestru podwyższającego wytrzymałość na długotrwałe użytkowanie. Dzięki dziurkowanej strukturze jeszcze lepiej i szybciej wchłania wodę. Sprawdza się w środowiskach gdzie wymaga się od czyściw bardzo małej ilości pozostawianych pyłów.
Ściereczki wiskozowe niebieskie 30x40 cm 100 szt.

Ściereczki wiskozowe niebieskie 30x40 cm 100 szt.

36,90 zł brutto30,00 zł netto

Miękkie, uniwersalne ściereczki z mieszanki wiskozy (70%) i poliestru (30%). Nie pozostawiają zarysowań na czyszczonych powierzchniach. Bardzo dobrze chłoną płyny a przy tym są wytrzymałe a mocna struktura zapobiega rozdzieraniu.

Blog

Wyszukaj artykuł korzystając z naszej wyszukiwarki

Co zrobić ze zużytym sorbentem?

Materiały wykorzystywane do usuwania skutków wycieków problematycznych substancji wymagają specjalnego sposobu utylizacji. Jeśli zastanawiasz się, co zrobić ze zużytym sorbentem, musisz wiedzieć, że nie można go wrzucić do pojemnika na nieczystości komunalne. Po zakończeniu działań ratowniczych należy go zakwalifikować jako odpady niebezpieczne, dlatego konieczna jest właściwa utylizacja. Jak przebiega taki proces i o czym trzeba wiedzieć? Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat postępowania ze zużytym materiałem.
Przeczytaj całość

Czy sorbent jest szkodliwy? - w jaki sposób neutralizuje się rozlaną ciecz hydrauliczną?

Usuwanie skutków wycieków wymaga zastosowania specjalnych materiałów przeznaczonych do tego celu. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym prezentujemy odpowiedzi na istotne pytania związane z korzystaniem z takich środków - czy sorbent jest szkodliwy? W jaki sposób neutralizuje rozlaną ciecz hydrauliczną? W jakich miejscach można go stosować, by pozbyć się wycieków substancji?

Przeczytaj całość

Jak używać sorbent?

Skuteczne i sprawne usuwanie wycieków rozmaitych substancji wymaga stosowania odpowiednich środków. W tym celu wykorzystuje się sorbent. Jak należy go używać, aby cieszyć się jak najlepszym efektem działania? Do czego dokładnie służy i gdzie można go kupić? Te, a także inne informacje na temat materiałów absorbujących niebezpieczne substancje ciekłe prezentujemy w poniższym wpisie – zapraszamy do lektury.

Przeczytaj całość

Wycieki z maszyn? Mamy na to sposób

Wycieki z maszyn? Mamy na to sposób
Przedostawanie się substancji chemicznych z wnętrza urządzenia przemysłowego może przyczyniać się do powstawania zabrudzeń, które należy usuwać specjalistycznymi środkami. W przypadku wycieków maszyn dobrze sprawdzi się sorbent sypki. Obecność mineralnych związków w składzie sprawia, że skutecznie czyści powierzchnię z rozlanych płynów i umożliwia sprawne przeprowadzenie całego procesu. Jest to znacznie wygodniejsza metoda niż stosowanie tradycyjnych preparatów czyszczących, mopów i ścierek. Zapraszamy do przekonania się, dlaczego warto sięgnąć po mineralne substancje w sypkiej postaci. 
Przeczytaj całość

Jak usunąć plamy z oleju na podjeździe?

Jak usunąć plamy z oleju na podjeździe?
Skuteczne czyszczenie powierzchni z pewnych rodzajów zabrudzeń wymaga stosowania specjalistycznych produktów przeznaczonych konkretnie do tego celu. Przykładowo, aby usunąć plamy z oleju na podjeździe warto wybrać sorbent sypki, który umożliwia wygodne, bezpieczne i sprawne pozbywanie się substancji. Pod tym względem polecamy wariant mineralny zawierający składniki pochodzenia naturalnego. Jak działają takie granulaty do usuwania problematycznych substancji? Gdzie można je zakupić online, aby mieć pewność co do ich wysokiej jakości?
Przeczytaj całość

Czyściwo dla zakładów produkcyjnych

Czyściwo dla zakładów produkcyjnych
Dobór akcesoriów do sprzątania jest bardzo ważny, gdyż przyczynia się to do usprawnienia całego procesu i zapewnienia zadowalającego efektu końcowego. Warto więc sięgnąć po czyściwa przemysłowe z wysokiej jakości włókniny. Dzięki nim usuwanie zabrudzeń z różnych powierzchni w zakładach produkcyjnych nie sprawi trudności.
Przeczytaj całość

Jakie czyściwo wybrać do warsztatu samochodowego?

Jakie czyściwo wybrać do warsztatu samochodowego?
W celu utrzymywania porządku w wymagających miejscach warto stosować wysokiej jakości akcesoria z odpowiednio dobranych materiałów. W warsztatach samochodowych dobrze sprawdzą się więc czyściwa przemysłowe ze specjalnej włókniny. Warto, aby tego rodzaju dodatki odznaczały się chłonnością i trwałością materiału.
Przeczytaj całość

Jakie są rodzaje zagrożeń w pracy?

Jakie są rodzaje zagrożeń w pracy?

Pracownik narażony jest na różne niebezpieczeństwa w miejscu pracy, takie jak brak widoczności, wysoka temperatura, ekstremalnie niska temperatura, zagrożenia chemiczne, śliska nawierzchnia, upadek z wysokości, uderzenia, hałas i inne. W jaki sposób pracodawca może chronić swoich pracowników?

Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu